Tennis Pro Climacool Kjole
Tilgjengelige størrelser

Cool. Dry. Ready.
The Melbourne Collection features Climacool technology, which wicks and disperses sweat for a cool, dry and distraction free performance.

“For the Melbourne Collection, we worked closely with our tennis athletes to design apparel for a cool, dry and distraction free performance.”
- Annette Steingass, Senior Director adidas - Racket Sports
Tenniskjole med smal passform og CLIMACOOL som holder deg kjølig, tørr og klar.
Denne kjolen for juniorer er en del av en elektriske adidas-kolleksjon laget for den største tennisturneringen på den sørlige halvkule, og sørger for at du tar med deg spillet til banen. CLIMACOOL trekker bort og sprer svette, for kjølig, tørr og distraksjonsfri ytelse. Den smale passformen og den elastiske konstruksjonen følger bevegelsene dine, og lar deg fokusere på å spille tennis. CLIMACOOL hjelper deg med å håndtere svette, med materialer som trekker bort og håndterer svette raskt. De hurtigtørkende fibrene gir en frisk følelse. Dette produktet lages med minst 70 % resirkulerte materialer. Ved å gjenbruke materialer som allerede er produsert, bidrar vi til å redusere avfall og avhengigheten vår av begrensede ressurser, og reduserer fotavtrykket til produktene vi lager.

Vaskeinstruksjoner
Må ikke blekes
Tørketromles, lav varme
Skal ikke renses
Behandles med kaldt strykejern
Maskinvaskes, varmt
Ekstra pleieinformasjon
- Vaskes med lignende farger
- Bruk bare skånsomt vaskemiddel
- Ikke bruk tøymykner
- Smal passform
- Rund hals
- 79 % polyester (resirkulert), 21 % elastan
- 88 % polyester (resirkulert), 12 % elastan
- CLIMACOOL
- Nøkkelhullsutstansing bak
- Produktfarge: Semi Lucid Red
- Produktkode: IN6173









