Terrex Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jakke
- Produktets størrelse: M
- Høyde: 182 cm
- Bryst: 97 cm
- Midje: 76 cm




- Produktets størrelse: M
- Høyde: 182 cm
- Bryst: 97 cm
- Midje: 76 cm
Tilgjengelige størrelser
Stor i størrelsen.Basert på returer, anbefaler vi at du velger en litt mindre størrelse.(Hvis du vanligvis bruker størrelse M, bestiller du størrelse S)
En lett og vanntett skalljakke, laget delvis med resirkulerte materialer.
Flyt på puddersnøen og finn ut hva terrenget har å by på, i en jakke som gir deg friheten til å utforske. Denne adidas Terrex-skalljakken har med seg GORE-TEX-konstruksjon i tre lag, og leverer den myke godfølelsen av en C-strikket bakside. Konstruksjonen er beregnet på lagvis bruk og tilpassing etter forholdene, og stenger snø, vind og regn ute samtidig som den lette følelsen er på plass. Kroppen får puste mens du leter etter nye løyper. Hjelmkompatibel hette og de indre mansjettene med tommelhull gir deg ekstra dekning på de stormfulle dagene, og glidelåslommene har plass til de viktigste tingene. Åpne ventileringen under armene for å holde komforten oppe gjennom neste runde. Dette produktet lages med minst 70 % resirkulerte materialer. Ved å gjenbruke materialer som allerede er produsert, bidrar vi til å redusere avfall og avhengigheten vår av begrensede ressurser, og reduserer fotavtrykket til produktene vi lager.

Vaskeinstruksjoner
Må ikke blekes
Tørketromles, lav varme
Skal ikke renses
Behandles med kaldt strykejern
Maskinvaskes, kaldt
Ekstra pleieinformasjon
- Råd: tørketromles for å gjenopprette vanntettheten
- VASKES MED LUKKET BORRELÅS
- Ikke stryk vannmotstandige glidelåser
- Vaskes med lignende farger
- Ikke bruk blekemiddel med klor
- Ikke bruk tøymykner
- Vask avtagbare deler i en vaskepose
- Fjernes umiddelbart etter vask/tørketromling
- Ikke bruk optiske hvitemidler
- Vask separat, med lukkingen stengt
- Normal passform
- Hel glidelås med høy krage
- Utside: 100 % polyamid (resirkulert); Midtparti: 100 % polyetylen; Innside: 100 % polyamid (resirkulert)
- Vannavstøtende finish
- Hjelmkompatibel, justerbar hette
- Indre mansjetter med tommelhull
- Lomme foran på ermet, vattert brystlomme og innvendig brillelomme i mesh,
- Avtagbart tørk til briller
- Ventilering under armene og justerbar kant
- Produktfarge: Aurora Black
- Produktkode: IT3208
Terrex Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jakke
Tilgjengelige størrelser
Stor i størrelsen.Basert på returer, anbefaler vi at du velger en litt mindre størrelse.(Hvis du vanligvis bruker størrelse M, bestiller du størrelse S)








