LÅS OPP MED ADICLUB
Denne utgivelsen er nå tilgjengelig for adiClub-medlemmer. Bli med i klubben for å få flere medlemseksklusive rabatter, belønninger og tidlig tilgang til tingene du elsker.
Y-3-skjorte med knapper, laget med en blanding av resirkulerte og fornybare materialer.
Y-3 Tech Seersucker-skjorten kommer med en ny vri, og kombinerer essensiell hverdagsstil med seersucker-materiale i sateng. Denne skjorten er glatt på utsiden og myk på innsiden, og fôres med myk bomull. Detaljer oppgraderer designet fra knappene på mansjettene til brystlommen med en skjult glidelås. Ved å velge resirkulerte materialer, kan vi gjenbruke materialer som allerede er produsert, for å bidra til å redusere avfall. Valg av fornybare materialer hjelper oss med å fjerne avhengigheten av begrensede ressurser. Produktene våre som lages med en blanding av resirkulerte og fornybare materialer, inneholder minst 70 % av disse materialene totalt.
Vaskeinstruksjoner
Må ikke blekes
Skal ikke tørketromles
Skal ikke renses
Behandles med kaldt strykejern
Maskinvaskes, kaldt skånsomt program
Ekstra pleieinformasjon
- Vaskes separat
- Strykes med stoff mellom
- Vaskes i vaskepose
- Trykk skal ikke strykes
- Normal passform
- Knappelukking
- 100 % polyester (resirkulert)
- Fôr av bomull
- Brystlomme med skjult glidelås
- Mansjetter med knapper
- Y-3-logo
- Inneholder minimum 70 % resirkulert og fornybart innhold
- Produktfarge: Black
- Produktkode: IN4397
Y-3 Tech Seersucker Skjorte
LÅS OPP MED ADICLUB
Denne utgivelsen er nå tilgjengelig for adiClub-medlemmer. Bli med i klubben for å få flere medlemseksklusive rabatter, belønninger og tidlig tilgang til tingene du elsker.









