



Tilgjengelige størrelser
Stor i størrelsen.Basert på returer, anbefaler vi at du velger en litt mindre størrelse.(Hvis du vanligvis bruker størrelse M, bestiller du størrelse S)
En lett og vanntett turjakke, laget delvis med resirkulerte materialer.
Når du trenger slitesterk, vanntett og pustende beskyttelse som takler lange turer, er denne adidas Terrex-regnjakken perfekt. GORE-TEX-konstruksjonen i tre lag er lettere og mer sammenleggbar enn design i to lag, og sparer deg for vekt og plass. Detaljer som vanntett glidelås, justerbar hette og justerbare mansjetter og kant holder deg tørr og komfortabel når du går tur i dårlig vær. En praktisk kombinasjon av lommer passer på tingene dine. Jakken kan brettes inn i hetten, så den er enkel å pakke med seg når solen skinner. Dette produktet lages med minst 70 % resirkulerte materialer. Ved å gjenbruke materialer som allerede er produsert, bidrar vi til å redusere avfall og avhengigheten vår av begrensede ressurser, og reduserer fotavtrykket til produktene vi lager.

Vaskeinstruksjoner
Må ikke blekes
Tørketromles, lav varme
Skal ikke renses
Behandles med kaldt strykejern
Maskinvaskes, kaldt
Ekstra pleieinformasjon
- Ikke bruk tøymykner
- Ikke stryk vannmotstandige glidelåser
- Ikke bruk optiske hvitemidler
- Vask separat, med lukkingen stengt
- Fjernes umiddelbart etter vask/tørketromling
- Råd: tørketromles for å gjenopprette vanntettheten
- Normal passform
- Vanntett hel glidelås og justerbar hette
- Utside: 100 % polyester (resirkulert); Midtparti: 100 % polyetylen; Innside: 100 % polyester (resirkulert)
- 3L GORE-TEX
- Brystlomme med glidelås
- Sidelommer
- Justerbare mansjetter med borrelås
- Kan rulles opp i hetten
- Produktfarge: Black
- Produktkode: JF1355
Terrex Techrock 3L GORE-TEX Performance Jakke
Tilgjengelige størrelser
Stor i størrelsen.Basert på returer, anbefaler vi at du velger en litt mindre størrelse.(Hvis du vanligvis bruker størrelse M, bestiller du størrelse S)








